اقدامات قبل از تزریق ژل

نکات و اقدامات قبل از تزریق ژل

اقدامات قبل از تزریق ژل : نشانه ها و علائمی ؛ نظیر چین و چروک ، افتادگی پوست و فرورفتگی در برخی نواحی صورت ، از جمله مواردی هستند که به دنبال افزایش سن و کاهش حجم پوست پدیدار می گردند.

تزریق ژل ؛ یکی از ایمن ترین ، کارآمدترین و پرطرفدارترین تکنیک هایی است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا ، واقع شده و در راستای جبران حجم از دست رفته پوست و حجیم سازی برخی نقاط صورت ؛ بویژه لب و گونه ها می توان از آن بهره برد.

قبل از تزریق ژل و به طور کلی تمامی اقدامات جوانسازی ، باید اقداماتی صورت پذیرد ؛ شما همراهان گرامی می توانید با مطالعه مقاله پیش رو آگاهی خود را در خصوص اقدامات قبل از تزریق ژل افزایش دهید و با آگاهی بیشتری نسبت به انجام این تکنیک جوانسازی پوست اقدام نمایید.

نکات و اقدامات قبل از تزریق ژلاقدامات قبل از تزریق ژل

  • لازم به ذکر است اولین قدم جهت انجام مطلوب تزریق ژل ، انتخاب بهترین متخصص در این حوزه می باشد.

مواردی که در ذیل به تشریح آن ها پرداخته ایم در جلسه مشاوره از سوی پزشک ، تعیین خواهند شد و شما به منظور کسب نتایج مطلوب از تزریق ژل ؛ ملزم به رعایت صحیح و اصولی آن ها خواهید بود.

  • از مصرف داروهایی که سبب رقیق شدن خون شده و افزایش خونریزی را به دنبال دارند ؛ اعم از بروفن ، ژلوفن ، آسپرین و غیره از 2 هفته قبل از تزریق ژل باید اجتناب شود.
  • مراجعه کنندگان محترم موظفند در جلسه مشاوره ؛ در صورت مصرف داروهای خاص ، ابتلا به بیماری های خاص و نیز حساسیت های دارویی ؛ پزشک خود را از این موضوع آگاه نمایند.
  • مصرف مشروبات حاوی الکل ، سبب افزایش ریسک خونریزی و تشدید کبودی و تورم می گردد ؛ لذا افراد از حداقل یک روز قبل از تزریق ژل باید از مصرف الکل خودداری نمایند.
  • افراد در روز تزریق ، باید هرگونه کرم و لوازم آرایشی را از صورت خود پاک کنند ؛ چرا که صورت در حین تزریق ، باید کاملا تمیز باشد.
  • افراد در صورت داشتن سابقه تبخال ، حتما باید در جلسه مشاوره ، پزشک خود را در جریان بگذارند.

سخن آخر

افراد نباید از روش های جوانسازی ، توقع دستیابی به نتایج مشابه و یکسان داشته باشند ؛ چرا که چهره هر فردی از مختصات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات