نحوه تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت : کاهش حجم چربی صورت، از جمله رایج ترین نشانه های پیری می باشد. الاستین و کلاژن موجود در پوست صورت طی فرآیند طبیعی پیری کاهش یافته و شروع به شکستن می نماید که این امر نهایتاً منجر به کم شدن حجم چربی صورت و به دنبال آن ظاهر شدن چین و چروک، بروز خطوط ریز و حفره هایی در صورت انسان می گردد.

کاهش چربی زیر جلدی تنها عوارض فوق را به دنبال نداشته و در بیشتر موارد موجب کاهش حجم گونه ها و همچنین نازک شدن لب ها می شود که تمامی این تغییرات زیبایی چهره فرد را تحت تاثیر قرار داده و موجب کاهش اعتماد به نفس او می شود.

 

تزریق چربی به صورت

 

تمامی این مشکلات دست به دست هم داده و موجب می شود تا افراد به دنبال راهی برای جبران حجم چربی از دست رفته صورت و عوارضی که در پی آن در پوست ایجاد شده اند باشند و به همین علت روانه کلینیک های زیبایی می شوند.

تزریق چربی روشی است که پزشکان حاذق برای حل این مشکل به افراد پیشنهاد می دهند البته باید بگوییم روش های دیگری همچون تزریق ژل و جراحی لیفت صورت نیز وجود دارند که در بعضی موارد پزشکان توصیه به انجام آن نمی کنند زیرا:

  • جراحی لیفت صورت تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و برای انجام آن نیاز به استفاده از تیغ جراحی است که یک اسکار جراحی را در ناحیه جلوی گوش بر جا می‌گذارد. همچنین این روش هزینه زیادی داشته، دوران نقاهت آن طولانی بوده و تاثیری در افزایش حجم صورت ندارید زیرا تنها موجب رفع چین و چروک، سفت کردن پوست و درمان افتادگی آن می شود.
  • تزریق ژل نسبت به تزریق چربی گران تر می باشد زیرا در آن از ماده خارجی برای تزریق بهره گرفته می شود.

 

تزریق چربی به صورت

 

مزایای تزریق چربـی صورت

این روش جوانسازی پوست دارای مزایای بسیاری است که در ذیل به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم:

  • این روش کاملاً ایمن بوده و در فرد ایجاد حساسیت نمی کند زیرا برای انجام آن از چربی بدن خود فرد استفاده می شود.
  • مقرون به صرفه است دلیل آن نیز همان موردی است که در فوق اشاره کردیم؛ چربی مورد نیاز از بدن خود فرد گرفته شده و در نتیجه هزینه ای را برای او به همراه نخواهد داشت.
  • برای انجام آن نیاز به ایجاد برش در پوست و بخیه زدن نمی باشد.
  • تحت بی حسی موضعی انجام شده و فرد بیهوش نمی شود.
  • موجب جوانی، شادابی و زیبایی چهره می شود.

 

تزریق چربی به صورت

 

نحوه تزریـق چربی به صورت

پزشک برای این کار اول اندام هدف که اندامی با میزان چربی زیاد همچون شکم، پهلو یا ران می باشد را به کمک مواد مخصوص بی حس کرده، سپس میزان چربی مورد نیاز را به کمک سرنگ یا کانولا از آن خارج می کند.

در مرحله بعدی بافت های چربی را با سرم شست و شو داده و به این ترتیب ناخالصی ها را از آن جدا کرده و در نهایت بعد از بی حس کردن نواحی مورد نیاز صورت، چربی را به آن ها تزریق می کند.​

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات