لیفت صورت با نخ

درباره لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ از جمله درمان های ظریف، ایمن و موثر در زمینه جوانسازی پوست می باشد که با انجام آن پوست صورت که در اثر افزایش سن یا نیروی جاذبه زمین افتاده شده است کشیده شده، پوستی جوان تر و صاف تر برای فرد به ارمغان می آید.

لیفت صورت با نخ جایگزین بسیار مناسبی برای جراحی لیفت صورت است. این روش تهاجم بسیار کمی داشته و بدون اینکه عوارض ناشی از جراحی را برای فرد به دنبال داشته باشد موجب شادابی صورت افراد و جوان تر به نظر رسیدن آن ها می شود.

دکتر موسی بیات ، متخصص پوست زاهدان برای انجام این روش نخ هایی مخصوص را بدون ایجاد هیچگونه برش بر روی پوست، در بافت تحتانی آن فیکس نموده و بدین ترتیب نواحی افتاده و شل صورت را بالا می برد.

نخ هایی که برای انجام لیفت مورد استفاده قرار می گیرند از جنس پروتئین بوده، جریان خون را تقویت نموده و موجب بهبود کلاژن سازی می شوند که این امر در نهایت و بعد از 2 ماه موجب محکم شدن ساختار پوست و شفاف تر شدن آن می شود.

 

لیفت صورت با نخ

 

ماندگاری و عمر روش لیفت با نخ چقدر است؟

در پاسخ باید بگوییم که این امر به میزان تبحر پزشک، میزان افتادگی پوست، کیفیت نخ های مورد استفاده و همچنین ویژگی های بدنی هر فرد بستگی داشته و در صورتی که فرد جهت ترمیم آن اقدام نکند، نتایج حاصل شده حدود 1 تا 3 سال ماندگاری خواهند داشت. این در حالی است که میزان ماندگاری این روش جوانسازی پوست برای افرادی که اقدام به ترمیم و تقویت لیفت می نمایند بیشتر خواهد بود.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که برخلاف باور برخی از افراد، وضعیت پوست پس از برطرف شدن نتایج و از بین رفتن آن ها به هیچ عنوان بدتر نشده و تنها به وضعیت اولیه باز خواهد گشت.

کاربردهای روش لیفت نخ با صورت چیست؟

این روش دارای کاربرد و موارد استفاده بسیاری است که در ذیل به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره شده است:

  • بازسازی و بالا کشیدن خطوط اطراف دهان
  • برطرف کردن خط خنده عمیق
  • رفع خطوط نازولابیال
  • حجم دادن به گونه ها، کشیدن و رفع افتادگی آن ها
  • رفع خطوط موجود در اطراف چشم
  • برطرف کردن افتادگی ابروها یا لیفت ابرو
  • لیفت و بازسازی ناحیه فک
  • رفع غبغب و غیره.

نحوه انجام روش لیفت صورت با نخ

این روش جوانسازی طی مدت زمانی بسیار کوتاه و حدوداً 60 دقیقه ای انجام شده و برای انجام آن نواحی مورد نظر باید تحت بی حسی موضعی قرار بگیرند.

بعد از بی حس شدن موضع مورد نظر ، پزشک با بکارگیری سوزن هایی ظریف اقدام به وارد کردن نخ لیفتینگ در عمق زیر پوست می نماید. همانطور که در فوق گفتیم این روش مستلزم ایجاد هیچگونه برش یا بخیه ای بر روی پوست نبوده و نخ ها از روی پوست قابل مشاهده نخواهند بود.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات