مزوتراپی پوست

مزوتراپی پوست صورت

مزوتراپی پوست : ایجاد ظاهری خسته و بی روح از جمله شایع ترین پیامدهای ناخواسته پیر شدن می باشد که بروز آن دلایل متعددی دارد، در ذیل به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم:

  • کمتر شدن و از دست رفتن توانایی بدن برای دفع مواد زائد و سمی
  • رسیدن کمتر اکسیژن و مواد غذایی به بافت ها
  • کاهش الاستین و کلاژن سازی پوست

مزوتراپی پوست قسمت های مختلف بدن، از جمله صورت یکی از روش های موثر و پرطرفدار برای طراوت بخشیدن بیشتر به صورت و شادابی آن است.

چنانچه نشانه های پیرپوستی همچون چین و چروک ها در صورت شما بروز کرده و موجب ناراحتی تان شده است و به دنبال راهی بی خطر و موثر برای برطرف کردن این عوارض هستید می توانید برای انجام مزوتراپی اقدام کنید. دکتر موسی بیات و سایر کادر درمانی متخصص کلینیک تخصصی پوست و مو سیماطب زاهدان شدت و نوع عارضه پوستی شما را به دقت مورد بررسی قرار داده و تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به یک نتیجه درخشان را خدمت تان مشخص می کنند. در صورت تمایل برای مشاهده نمونه کارهای صورت گرفته در این کلینیک می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام آن مراجعه نمایید.

 

مزوتراپی پوست

 

مزوتراپی چیست ؟

مزوتراپی در واقع تزریق مستقیم داروهای موثر در جوانسازی پوست همچون مواد معدنی ، آمینواسیدها، آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها به لایه میانی پوست یا همان مزودرم است که موجب تغذیه هرچه بهتر پوست و تحریک تولید الاستین و کلاژن موجود در آن می شود. این مواد برای انعطاف پذیری پوست هر فردی لازم و ضروری هستند.

با انجام این روش می توان چین و چروک های موجود در پوست را برطرف کرد، پوست شل نواحی مختلف بدن از جمله دست ها و صورت را سفت نمود و به درمان مشکلاتی همچون باز بودن منافذ پوست، قرمزی پوست ، پف و تیرگی زیر چشم ها اشاره کرد.

مزوتراپی می تواند جایگزین بسیاری از روش های جوانسازی پوست شده یا به عنوان یک روش مکمل در کنار روش هایی همچون تزریق بوتاکس ، کرم های موضعی ، لیفت صورت، آنتی اکسیدان ها، لایه بردارهای شیمیایی و لیزری مورد استفاده قرار بگیرد.

مزایای مزوتراپی پوست

این روش جوانسازی مزایای بیشماری دارد که عبارتنداز :

  • آثار درمانی حاصل شده از آن ماندگار می باشد.
  • داروهای مورد استفاده در این روش خطری برای فرد نداشته و به خوبی جذب پوست می شوند.
  • مقرون به صرفه بوده و هزینه زیادی ندارد.
  • برای بهبودی فرد، به مدت زمان بسیار کمی نیاز است.​
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات