همه چیز در مورد دستگاه لیزر الکساندریت کندلا 2021

دستگاه لیزر الکساندریت کندلا یک روش بی خطر، سریع و موثر برای از بین بردن موهای زائد با روشی غیر از الکترولیز، وکس، استفاده از تیغ یا موچین می باشد.

 

دستگاه لیزر الکساندریت کندلا

 

اصل اولیه در لیزر موهای زائد ، فوتوترمولیز گزینشی می باشد. این بدان معناست که لیزر به صورت گزینشی ناحیه رشد مو ( فولیکول) را بدون آسیب زدن به پوست اطراف آن حرارت می دهد. لیزر موهای زائد الکساندریت بر روی فولیکول های مجزای مو، در طول چرخه رشد اثر کرده و صرف نظر از رنگ پوست یا ناحیه تحت درمان بدن، نتایج دراز مدت و ماندگاری را بر جای می گذارد. چند جلسه درمان لیزر (در فواصل زمانی جدا از هم) برای از بین بردن موهای زائد مورد نیاز است. با جدیدترین دستگاه لیزر (کندلا الکساندریت) از بین بردن موهای زائد به یک روند بدون درد تبدیل شده است. تعداد درمان های مورد نیاز به رنگ پوست و رنگ مو وابسته است.

قبل از درمان با لیزر الکساندریت کندلا

  • قبل از جلسه لیزر موهای زائد ، مو باید به طول 2 تا 3 میلی متر باشد. متخصص کل ناحیه را با لیزر اسکن می کند. به مدد وجود دو سیستم خنک کننده، دمای لیزر باعث احساس هیچگونه دردی در طول روند نشده و روند به آسانی قابل اجرا می باشد.
  • جلسات باید هر ماه تکرار شوند. معمولاً 5 تا 6 جلسه برای تکمیل از بین بردن موهای زائد مورد نیاز است. قرمزی موقتی در پایان جلسه بر روی پوست نمایان می شود که در طول چند ساعت یا چند روز فروکش خواهد کرد.
  • استفاده از کرم های مرطوب کننده بعد از درمان برای فروکش کردن سریع تر قرمزی مفید می باشد.
  •  در روزهای بعد از درمان، بیمار باید بر روی ناحیه درمان شده، کرم ضد آفتاب استعمال نماید.
  •  لیزر الکساندریت کندلای جدید ۲۰۲۱ گزینه های متنوع تری را ارائه نموده و طول مدت پالس آن نیز از تنوع بیشتری برخوردار است. این لیزر حتی در طول ماه های تابستان و بر روی پوست های اندکی برنزه شده، بی خطر می باشد.

مزایای لیزر الکساندریت کندلا

  • تکرار سریع لیزر به معنی زمان درمان سریع تر می باشد.
  • این لیزر بر روی دامنه وسیعی از انواع پوست از سفید تا سبزه موثر می باشد.
  • در مقایسه با سایر انواع لیزر، بر روی انواع موهای نازک تر تاثیر گذار است.
  • سیستم لیزر دارای قدرت نفوذ فوق العاده می باشد.
  • ناحیه وسیعی از پوست در یک جلسه درمان پوشش داده می شود.

امروزه لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندریت کندلا در میان 5 درمان زیبایی غیر تهاجمی منتخب از سوی مردم قرار دارد. تقاضای روبه رشد و افزایش ارزش این درمان، به تاثیر گذاری این دستگاه نسبت داده می شود. با کمک پیشرفت های رخ داده در دستگاه های لیزر الکساندریت کاندلا، درمان اکنون به شکلی موثر، رشد موهای زائد را 90 تا 95 درصد کاهش می دهد.

این ویژگی از سوی افرادی که خواهان از بین رفتن دائمی موهای زائد خود به روشی بدون درد هستند، مورد تحسین و استقبال قرار گرفته است. لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندریت کندلا یک راه حل دائمی برای مشکل موهای زائد می باشد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات