ابروها که به عنوان قاب چشم ها شناخته می شوند از تاثیر زیادی در زیبایی چهره برخوردار هستند به طوری که کم پشتی و ریزش آن ها زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار خواهد داد. با پیشرفت علم پزشکی و به وجود آمدن تکنیک های جدید می توان این عارضه را درمان و زیبایی را به چهره بازگرداند. کلینیک تخصصی پوست و مو سیماطب قادر است کاشت ابرو را با استفاده از جدید ترین و ایمن ترین دستگاه ها و متد های نوین برای شما عزیزان انجام دهد.

 

کاست ابرو در زاهدان

 

عوامل بسیاری در ریزش و کم پشتی ابروها نقش دارند که عبارتنداز:

 • اصلاح، برداشتن و نازک کردن بیش از اندازه ابروها
 • شکستگی ابرو در اثر سانحه
 • ابتلا به برخی بیماری های پوستی
 • ژنتیک و غیره.

امروزه با کاشت ابرو که روشی ایمن، موثر و کم تهاجم است می توان ابروها را پرپشت کرده، حالت آن ها را تغییر داد، نواقصشان را برطرف کرد و به این ترتیب زیبایی چهره را دو چندان نمود.

سن مناسب برای پیوند ابرو

تعداد کسانی که ابرو های کم پشت و ضعیف دارند در دنیا بسیار زیادی است. اکثر این افراد به دلایل ژنتیکی ابرو های کم پشتی دارند و برخی به دلیل ابتلا به بیماری های خاص یا تجربه استرس زیاد حجم زیادی از ابرو های خود را از دست داده اند. بسیاری از کسانی که تصمیم می گیرند تا ابرو های خود را پر پشت و خوش حالت کنند نوجوانان زیر 18 سال می باشند. اما توصیه می شود برای دریافت بهترین نتایج از این پروسه افراد تا سن 22 سالگی صبر کنند و پس از آن اقدام به انجام این پروسه نمایند. چرا که الگوی ریزش تا پیش از سن 18 سالگی به ثبات نرسیده است و از همین رو نمی توان به طور دقیق مشخص کرد که کاشت باید در کدام نواحی انجام شود. علاوه بر آن نیز ریزش مو و ابرو ها از سن 18 تا 22 سالگی در اوج خود قرار دارد.

 

کاشت ابرو

 

خطرات کاشت ابرو توسط غیر متخصص

اگر به دنبال این هستید که از فرایند پیوند ابرو نتایج مطلوبی را به دست آورید بهتر است در انتخاب پزشک خود دقت کنید ، چرا که مهم ترین فاکتور تاثیر گذار در نتیجه این عمل مهارت ، تجربه و تخصص پزشک می باشد. در صورتی که کاشت ابرو در زاهدان را توسط افراد غیر متخصص انجام دهید ممکن است با مشکلات زیر رو به رو شوید.

 • ایجاد ظاهری ناخوشایند و غیر طبیعی در ابرو ها
 • غیر قرینه شدن ابرو ها
 • تفاوت رنگ ابرو های کاشت شده با ابرو های طبیعی
 • افزایش احتمال خونریزی بعد از کاشت
 • بروز عفونت بعد از پیوند ابرو
 • بی حسی دائمی در ناحیه کاشت

بهترین کلینیک کاشت ابرو زاهدان

همانطور که گفتیم ، انتخاب بهترین دکتر و متخصص پوست برای پیوند مو و ابرو در زاهدان از اهمیت بالایی برخوردار است و مهم ترین گام در پیوند ابرو می باشد. انتخاب بهترین تیم درمان و بهترین کلینیک برای انجام این پروسه کمک می کند تا شما با خیالی آسوده این فرایند را انجام دهید و به نتایج مطلوب و زیبایی دست پیدا کنید. علاوه بر آن نیز شما را از خطرات و عوارض جانبی پیوند ابرو و نامناسب شدن نتایج جراحی در امان نگه می دارد و باعث جلب رضایت شما می شود. خوشبختانه در کشور ما متخصصان ماهر و حرفه ای بسیار زیادی در زمینه زیبایی و کاشت و پیوند ابرو فعالیت دارند و همین موضوع باعث شده تا ایران بهترین کلینیک کاشت فلیکول پیوندی در ابرو در خاورمیانه را داشته باشد. برای انتخاب بهترین مرکز کاشت ابرو زاهدان بهتر است ویژگی های زیر را در نظر داشته باشید تا بتوانید نتایج خیره کننده ای را به دست آورید.

 • داشتن نمونه کار های موفق بسیار زیاد در زمینه پیوند ابرو
 • استفاده از جدید ترین و بهترین تجهیزات
 • فعالیت پزشکان حرفه ای و مجرب در کلینیک
 • احترام پرسنل کلینیک به متقاضیان و پاسخگویی دقیق و محترمانه
 • نظم ، دقت و سرعت عمل در رسیدگی به امور مراجعه کنندگان
 • تخصصی بودن کلینیک در زمینه زیبایی پوست و کاشت مو و ابرو
 • رعایت مسائل بهداشتی و پروتکل های ایمنی

 

دو ویدیو از رضایت مراجعه کنندگان کلینیک سیماطب برای کاشت ابرو در زاهدان

مراحل کاشت ابرو

طبق گفته های دکتر موسی بیات بهترین دکتر کاشت مو و ابرو در زاهدان ؛ این پروسه معمولاً در 3 مرحله ذیل انجام می شود:

طراحی ابرو

پرسنل متخصص مشغول به کار در کلینیک تخصصی سیما طب زاهدان در این مرحله به منظور آشنایی با سلیقه فرد متقاضی، از او درخواست می نمایند تا شکل ابروی دلخواه خود را ترسیم نماید. این پزشکان کاملاً بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی آشنا بوده و به همین دلیل می دانند که کدام مدل از ابرو مناسب با چه چهره ای می باشد؛ آن ها با بکارگیری دانش خود طرح مورد علاقه فرد را زیباسازی نموده، بین ابروها تقارن ایجاد کرده و پس از جلب نظر بیمار و گرفتن تایید از او به سراغ انجام مراحل بعدی می روند.

استخراج گرافت ها

نواحی پشت سر، پایین گردن و پشت گوش متداول ترین قسمت هایی هستند که از آن ها به عنوان بانک مو برای کاشت ابرو استفاده می شود. موهایی که در نواحی پشت سر قرار دارند معمولاً چندتایی، بلند و ضخیم هستند در حالیکه موهای پایین گردن و پشت گوش کوتاه تر، ظریف تر بوده و دارای واحدهای فولیکولی تک تار مویی بیشتری هستند. به همین دلیل برای آقایان که دارای ابروهای ضخیم تری هستند بیشتر از نواحی پشت گوش و سر و برای خانم ها که ابروهای ظریف تری دارند از موهای ناحیه پایین گردن و پشت گوش استفاده می شود.

کاشت گرافت ها

مجرب ترین و بهترین متخصص پیوند ابرو در زاهدان و تیم درمان همراه آن  پس از استخراج گرافت ها آن ها در زیر میکروسکوپ آماده نموده و محصول را به جراح تحویل می دهند. جراح ابتدا محل مورد نظر را به وسیله پماد، کرم و سایر مواد مخصوص بی حس نموده و سپس شروع به کاشت می نماید. بعد از اینکه پوست ناحیه مورد نظر بی حس شد، پزشک با بهره گیری از تیغ هایی که بسیار ریز و ظریف هستند در طرحی که از پیش برای کاشت ابرو تهیه شده بود سوراخ هایی ایجاد نموده و اقدام به قرار دادن گرافت ها درون این سوراخ های می نماید. نکته ای که می بایست در این مرحله به آن توجه ویژه نمود جهت رشد موها و زاویه آن ها نسبت به پوست است. لذا در انتخاب کلینیک و پزشک خود بسیار دقت کنید زیرا در صورت انتخاب پزشکی که مهارت و تجربه کافی در زمینه انجام این روش ندارد نتیجه ای که از کاشت به می آید، نامطلوب و غیرطبیعی خواهد بود.​

هزینه کاشت ابرو در کلینیک سیماطب زاهدان

از مهم ترین مسائلی که در بسیاری از اشخاص در زمان کاشت مو به وجود می آید مرتبط با هزینه آن می باشد. اگر کمی در ارتباط با این موضوع تحقیق کرده باشید متوجه می شوید که هزینه ثابتی برای انجام این عمل تعیین نشده است و همین موضوع باعث سردرگمی افراد در زمان انتخاب کلینیک و پزشک مناسب خواهد شد. لازم است بگویم قیمت های که در کلنیک ها و مراکز کاشت مو و ابرو مختلف ارائه می شود به عواملی مختلفی بستگی دارند که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم نمود:

 • هزینه کلینیک ، مهم ترین موضوع در تعیین هزینه ها می باشد. این هزینه ها با توجه به کیفیت مواد مورد استفاده ، روش ها و تجهیزات به کار رفته ، مواد بی حسی و کادر درمان تعیین می شود.
 • دستمزد متخصص کاشت ابرو در زاهدان ، که با توجه به مهارت ، دانش ، تجربه و تخصص تعیین می شود. البته لازم به ذکر است که دستمزد پایین یا بالای پزشک همواره نشان دهنده تجربه و تبحر بالای او در این زمینه نمی باشد. از همین رو افراد باید قبل از انتخاب پزشک به سوابق او در این زمینه و مدارک تحصیلی او توجه کند.
 • تکنیک مورد استفاده ، از دیگر نکاتی که تا حد بسیار زیادی بر روی قیمت ها موثر ی باشد متد مورد استفاده پزشک می باشد. معمولا متد های بروز و نوین در برابر تکنیک های قدیمی از هزینه بیشتری برخوردار می باشند.
 • تعداد گرافت های مورد استفاده ، این مورد مسقتیما بر روی هزینه کاشت فلیکول پیوندی در ابرو تاثیر می گذارد. به این صورت که هرچه متقاضی به تعداد گرافت های بیشتری برای دست پیدا کردن به فرم ایده آل خود نیاز دارد هزینه آن نیز به مراتب بیشتر می شود.
 • لازم به ذکر است که اگر متقاضی این عمل زیبایی هستید بهتر است کیفیت کار کلینیک و متخصص پوست را در اولویت خود قرار دهید. برای کسب آگاهی در رابطه با قیمت این عمل زیبایی در کلینیک پوست و مو در زاهدان می توانید با شماره تلفن های ثبت شده تماس حاصل فرمایید.

افرادی که ساکن زاهدان هستند یا قصد داریند کاشت ابرو را در زاهدان  یا سایر شهر های ایران انجام دهند باید بدانند که تمامی موراد گفته شده در هزینه نهایی فرایند پیوند مو ابرو تاثیر گذار هستند و شما برای اطلاع از هزینه ها به صورت حضوری به بهترین کلینیک کاشت مو و ابرو در زاهدان یا شهر های دیگر ایران مراجعه کنید تا پس از معاینه هزینه نهایی برای شما مشخص شود.

کاشت ابرو

کاشت ابرو برای چه افرادی مزایا دارد

دلایل بسیاری وجود دارند که یک شخص بخواهد این پروسه زیبایی را انجام دهد. برخی از دلایل مهم آن عباتند از :

 • سوختگی در ناحیه ابروها
 • زخم
 • تومور
 • طاسی ، بیمار خود ایمنی که باعث ریزش مو می گردد
 • از دست دادن موها و ابروها به دلیل کم کاری غده تیروئید

دسته ای دیگر از افرادی که نیاز به انجام کاشت ابرو دارند کسانی هستند که با مشکل کمبود ویتامین A مواجه می شوند. کمبود ویتامین A یعنی سطح سمی و خطرناکی از این ویتامین در بدن شما وجود دارد. میزان مصرف روزانه ویتامین A براساس استانداردهای جهانی در یک فرد بالغ و بزرگ سال 19 سال به بالا روزانه 4300 واحد جهانی UI می باشد. سطح استاندارد بعدی 10000 واحد است که مقدار زیادی می باشد و حداکثری مصرف به حسابی می آید. در صورت که شما مقدار زیادی از این ویتامین نیز مصرف نمایید می تواند باعث ریزش موهای شما شود. دلیلی آن نیز این است که این مقدار از ویتامین A در بدن شما سطح سمی محسوب می شود و می تواند بدن شما را آلوده نماید.

در همه موارد نیز از دست دادن موها یا ابروها بر اثر این مشکل دائمی نیست و شما نیازی به انجام پروسه ای مانند کاشت ابرو ندارید و تنها کافی می باشد تا مصرف ویتامین A خود را کاهش دهید تا به سلامتی کامل باز گردید. در بعضی از افراد نیز بیماری های دیگری در دسته های متفاوت که فکر آن را نیز نمی کنید می تواند باعث از دست دادن موها شود. به عنوان مثال برخی از افراد به مشکلی مبتلا هستند که وسواس کندن موها نام دارد و در آن شخص مایل به کندن موهای خود می باشد.

 


ثبت نام
اطلاع از
guest
6 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
سمانه

: سلام. خواهرم ۱۳سال داره بعداز زدن دوز اول واکسن کرونا (سینوفارم)دم ابروش کمپشت شده.این ممکنه به خاطر واکسن باشه.اگر دوز دوم واکسن را بزند مشکلی پیش نمیاد .برای اینکه مشکلش حل بشه چه کار باید کرد.

drbayat15

بله ممکنه بخاطر واکسن باشه
ولی تزریق دوز دوم مشکلی نداره
انجام بدن
ریزش موی سکه یی هست احتمالا
پماد مومتازون شبی یک بار روی ضایعه بزنید

مریم طاهری

سلام جناب دکتر آیا کاشت ابرو محدودیت سنی دارد و اگر آره بازه اون چقدره ؟

سیما

سلام امکانش ھست کاشت ابروی قسطی انجام داد