تزریق ژل لب روشی بسیار موثر در رفع این تغییرات و بازگرداندن حجم از دست رفته لب ها می باشد که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. البته باید بگوییم که بدشکلی های موجود در لب فقط در اثر افزایش سن نبوده و ممکن است به طور مادرزادی در فرد وجود داشته باشد که بسیاری از این مشکلات با تزریق ژل قابل درمان هستند. با افزایش سن، حجم لب که یکی از مهم ترین اجزای صورت بوده و تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد کم شده، ارتفاع و برجستگی آن کاهش می یابد و زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد که این امر موجب ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس افراد می گردد.

تزریق ژل لب

استاندارد زیبایی لب ها

یک لب براساس استانداردهای زیبایی در صورتی زیبا و بی نقص تلقی می شود که در آن لب تحتانی بزرگ تر و حجیم تر از لب فوقانی بوده، از آن جلوتر قرار بگیرد و نیمه چپ و راست آن شبیه هم بوده و به بیان دیگر دارای تقارن باشد.

دستیابی به نتیجه درخشان از تزریق ژل لب و نحوه تزریق

آنچه که در کم خطر بودن و هرچه مطلوب تر بودن این روش زیبایی بسیار تاثیرگذار است ، نحوه تزریق و میزان تسلط پزشک بر تکنیک های تزریق است. متخصص پوست باید در وهله اول از ساختمان پوست و اجزای صورت شناخت کافی و دقیق داشته باشد و ثانیاً به تکنیک انجام این روش که مقدار تزریق مناسب، محل مناسب و قرار دادن مواد در لایه های مناسب پوستی را شامل می شود کاملاً اشراف داشته باشد.

 

تزریق ژل لب

 

لازم به ذکر است که مقدار ژل مورد استفاده، سطحی یا عمقی تزریق شدن آن به نوع ماده، انتظارات فرد، محل چین و عمق آن بستگی دارد. امروزه پزشکان از ژل هایی استفاده می نمایند که متشکل از ترکیبات هیالورونیک اسید هستند زیرا به دلیل وجود این ماده به طور طبیعی در پوست کاملاً ایمن بوده و در فرد ایجاد حساسیت نمی کند، همچنین جاذب آب بوده و چون آب زیادی را در اطراف خود جمع می کند موجب افزایش حجم بیشتری شده و برای تزریق ژل لب نیاز به حجم کمتری از آن می باشد. پزشک برای انجام این کار ابتدا موضع تحت تزریق را به وسیله الکل یا سایر محلول های ضد میکروبی تمیز و استریل نموده و سپس آن را با استفاده از پمادهای موضعی یا سایر مواد بی حس کننده بی حس می نماید.

تزریق ژل لب

در نهایت میزان ژل مورد نیاز را با استفاده از سوزن ها و سرنگ های مخصوص با زاویه درست در یکی از لایه های پوستی یا زیرپوستی تزریق می کند. چنانچه ساکن زاهدان هستید و قصد تزریق ژل لب را دارید می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام کلینیک تخصصی پوست و مو سیماطب زاهدان مراجعه کرده و نمونه کارهای انجام شده در این کلینیک را مشاهده کنید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات