کلینیک تخصصی پوست و مو سیماطب

درباره کلینیک

کلینیک تخصصی پوست و موی سیماطب زاهدان در سال 1396 و با هدف ارائه بهترین خدمات تخصصی در زمینه پوست، مو، زیبائی و لیزر در شهر زاهدان ، توسط دکتر موسی بیات (متخصص پوست و مو) تاسیس شد.
پس از شروع فعالیت کلینیک، به تدریج بخش ها و دستگاه های بیشتری به مجموعه اضافه شد و در حال حاضر کامل‌ترین مجموعه لیزری در استان سیستان و بلوچستان در این کلینیک در حال فعالیت است.
این مجموعه شامل انواع لیزر موهای زائد (الکساندرایت کندلا ساخت آمریکا، لیزر دایود GME ساخت آلمان و لیزر الکساندرایت المنت (Element( ساخت کره جنوبی)
لیزر کیوسوئیچ جهت پاک کردن تتوها، آر اف فرکشنال برای جوانسازی پوست، هایفو برای رفع افتادگی صورت و بدن، لیزر co2 فرکشنال جهت حذف خال و زگیل و همچنین جوانسازی پوست و دستگاه آر اف سرجیکال جهت برداشتن خال و تگ های پوستی می باشد.
پس از مدتی بخش کاشت مو با استفاده از بهترین تکنسین های آموزش دیده بومی در کلینیک راه اندازی شد. این تکنسین ها تحت نظر متخصص پوست و مو فعالیت می کنند و دائماً در حال آموزش جدیدترین روش های کاشت مو با تراکم بسیار بالا هستند.
این کلینیک تنها مرکز کاشت مو در استان است که مهم ترین مرحله کاشت مو که همان طراحی نقشه کاشت است توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام می شود.
سایر خدماتی که در این مرکز ارائه می شود شامل انجام انواع مزوتراپی و پی آر پی، تزریق بهترین برندهای ژل و بوتاکس دنیا، لیفت صورت و ابرو با نخ، تزریق چربی به صورت و بدن با جدیدترین روش های روز دنیا، کرایوتراپی (سرما درمانی) زگیل، تزریق های موضعی، نمونه برداری پوست جهت تشخیص دقیق بیماری ها است که همگی این خدمات توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام می شود.
لازم به ذکر است که متخصص پوست و مو پزشکی است که پس از طی کردن دوره پزشکی عمومی، به مدت چهار سال در محیط دانشگاه، دانش علمی و عملی در زمینه بیماری های پوستی، جراحی ها و اعمال زیبایی را تحت نظر برترین اساتید دانشگاهی کشور فرا گرفته و مدرک معتبر تخصص پوست و زیبایی را دریافت کرده است.

خدمات کلینیک

تزریق چربی

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

کربوکسی تراپی

null

کرایو تراپی

null

لیزر جوانسازی

کاشت مو

کاشت ابرو

لیزر موهای زائد

پلاسما جت

برداشتن خال

کاشت موی زنده